Пошиття мантій в Рівному

Пошиття мантій у Рівному на замовлення відкриває перед вами нові переваги, які готовий запропонувати наш сервіс. У першу чергу ви отримаєте унікальний комплект наряду для урочистої церемонії вручення дипломів, який включатиме  в себе мантію, комір та конфедератку. Який фасон і колір обрати залежить тільки від вашого побажання. Академсервіс успішно співпрацює майже з усіма регіонами України, завжди вчасно доставляючи мантії до університетів. Завдяки цьому наша команда отримує у свою адресу лише позитивні відгуки. Також радимо вам подивитися фотозвіти з минулих випускних за участю наших мантій. На будь-яке питання відповість один з наших менеджерів.

від 1000 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Пошиття академічних мантій в Рівному

Класична чорна мантія сьогодні вважається незамінною деталлю церемонії отримання дипломів у вищих навчальних закладах не лише України, а і багатьох країн світу. Традиція одягати академічний одяг на випускний з’явилася багато років тому  і важливість цього особливого наряду ніколи не викликала сумніву. Саме він здатен підкреслити рішучі наміри кожного випускника рухатися далі по кар’єрному шляху та переходити від теорії до практики. Тож обирати даний наряд слід дуже ретельно, переконавшись, що він комфортний та має привабливий вигляд. Академсервіс працює з університетами нашої країни вже достатньо часу і має великий досвід у виробництві академічного одягу. Наша фабрика здатна пошити мантію в Рівному для всіх бажаючих виглядати на своєму випускному унікально та неперевершено.

Ми не ставимо перед вами ніяких рамок стосовно вибору матеріалу, фасону та кольорових поєднань. Усі найдрібніші деталі костюму будуть угоджені тільки з вами. Окрім цього ми залюбки додаємо до комплекту особисту символіку вашого університету чи групи, яка буде розташовуватися на мантії чи на комірі. Якщо ви побачили в інтернеті ідеальну мантію, але не можете знайти її у магазинах, наша фабрика без проблем відтворить цю модель в точності як на фотоматеріалі.

На сторінках нашого сайту ви можете знайти варіанти вже готових комплектів випускних нарядів. Кожен з них можна придбати, або взяти напрокат.