Фотографії з заходів

Тут ви можете побачити фотографії мантій, ці фото нам надсилають студенти з різних міст України та країн ближнього зарубіжжя.

1 2

У галереї успіху зібрані фотографії мантій магістра, спеціаліста й бакалавра. Велика частина мантій – чорні (класичні), але так само бувають сині і фіолетові, їх ми можемо зшити за індивідуальним замовленням. Це говорить про те, що не потрібно перейматися, якщо на фотографіях ви не побачили цікавих Вам фасонів, або кольорів – ми можемо зшити мантії так, як цього забажаєте Ви.

Фото у мантії – це насамперед відмінна пам’ять, яку ви повісите у своєму майбутньому кабінеті. Випускний вечір – один з найбільш яскравих _ моментів у житті, що запам’ятовуються, по закінченні якого почнеться справжнє, доросле життя, у якому будуть присутні веселі моменти, але вже не такі як ті, що були у молодості. І тільки фото нагадуватиме вам, про студентські роки. І ваші діти, гладячи на випускний фотоальбом, будуть питати вас про університетське життя. А ви, дивлячись на ваше фото у мантії, будете посмішкою згадувати цей момент.