Послуги для випускників. Мантії для вручення дипломів.

Наш Академсервіс надає послуги з забезпечення академічним одягом випускних вечорів і церемоній вручення дипломів у вузах по всій Україні. Ми здаємо у оренду, продаємо, а також шиємо на замовлення студентські мантії у комплекті з академічними головними уборами (чотирикутні шапки-конфедератки). Наших мантій вистачить на організацію яскравого випускного у найбільших учбових закладах країни. З кожним роком, мантія випускника стає все більш затребуваною на церемоніях вручення дипломів. Прокат мантії на один день відмінно підійде для випускників, а керівництво вищих навчальних закладів частіше воліє придбати мантії, і залишити їх у фонді закладу.

Прокат мантій випускника 

Уже не перший рік ми даємо на прокат мантії для випускників різних міст України.

Придбати мантію випускника 

Ви можете придбати набір випускника (мантію і конфедератку) собі на пам’ять.

Пошиття мантій будь-якого фасону 

Ми можемо зшити мантії під замовлення. З будь-якого матеріалу, будь-якого фасону і кольору.

Наших мантій вистачить на організацію яскравого випускного у найбільших учбових закладах країни. З кожним роком, мантія випускника стає все більш затребуваною на церемоніях вручення дипломів. Прокат мантії на один день відмінно підійде для випускників, а керівництво вищих навчальних закладів частіше воліє придбати мантії, і залишити їх у фонді закладу.

Приклади наших мантій випускників

1 2

Мантії зшито з дотриманням правил і традицій академічного одягу. Магістерська мантія має червоний воріт, а мантія для бакалавра й спеціаліста – жовтий, як того вимагає європейський кодекс академічного одягу. Фасон і спосіб пошиття головного убору дозволяє носити його китицею на праву сторону, якщо ви ще студент чи на ліву, якщо у вас у руках вже диплом і ви випускник. Конфедератка підкреслює ваш статус випускника на церемонії. При необхідності ми можемо доставити мантії у будь-яке місто у Україні. Разом з цим ми надаємо супутні послуги фото та відеозйомки свят. Нам приємно закарбувати кожного випускника, який отримує диплом у нашій мантії.