Придбати мантії випускників в Рівному

Придбати мантії у Рівному завдяки Акажемсервісу сьогодні не є проблемою. У нашому асортименті представлені сучасні цікаві моделі традиційного академічного одягу, створеного спеціально для урочистої події. Ми впевнені, що наші мантії здатні створити справжню святкову атмосферу на важливій життєвій події. Переконатися у цьому вам допоможуть відгуки від наших попередніх замовників з різних куточків України. Одразу після оформлення замовлення, ми починаємо діяти, щоб ваші мантії були ретельно запаковані та вчасно доставлені до зазначеного місця. Якщо у вас виникли питання, то на них залюбки відповість один з наших менеджерів, а тим, хто вже має мантію та комір, можна придбати лише конфедератку.

від 899 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Мантія випускника як невід’ємний елемент урочистого випускного

Сьогодні важко уявити собі випускний в університеті, який би не супроводжувався чарівними мантіями під час церемонії вручення дипломів. Вони не тільки додають урочистості та важливості події, аде й гарно відображають цілеспрямованість кожного випускника якомога скоріше перейти до дорослого життя. Чорна мантія з конфедераткою була і залишаться одним з головних символів людини, яка отримала вищу освіту.

Ось чому так важливо відповідальне ставлення до вибору даного елементу майбутньої церемонії з отримання дипломів. Наш сервіс бажає вам обрати найкращий варіант наряду для себе і готовий у цьому допомогти. Ми розробляємо та виготовляємо мантії протягом багатьох років і вже набрали достатньо досвіду, щоб створювати якісні та привабливі моделі. Різнобарвні поєднання, актуальні фасони та цікаві дизайнерскі деталі – ось що пропонує вам наша фабрика з пошиття мантій. Ви зможете знайти у нас академічний наряд, який ідеально вписуватиметься в урочистість визначної події.

Випускні мантії в Рівному можливо не тільки придбати, а й взяти напрокат. Це доступний та легкий спосіб прикрасити церемонію без зайвих витрат. Окрім цього пропонуємо вам шиття мантій на замовлення, що є ідеальним варіантом для створення унікальної оригінальної мантії.