Індивідуальне пошиття мантій та конфедераток в Україні

Ми шиємо мантії як для випускників, так і для професорів та суддів

Пошиття академічних мантій і конфедераток
1.

Ознайомтеся з деякими прикладами вже зшитих нами мантій

2.

Сформулюйте свої побажання до свого замовлення (фасон, матеріал, колір)

3.

Зв'яжіться з нами для відповіді на питання, що залишилися, та оформіть замовлення

Замовити пошиття мантій

Фабрика «Академсервіс» вже багато років спеціалізується на пошитті академічного одягу для випускників, професорів та суддів. Наші можливості з пошиття практично безмежні, ви маєте право вибрати будь-який фасон, колір, і необхідну вам розмірну сітку. Ви завжди можете купити готові мантії в магазині, або замовити прокат.

Пошиття від 700 грн. / комплект

Замовити пошиття

Приклади наших робіт

Це далеко не всі наші можливості. Ми можемо міняти крій, кольори, матеріали, форму шапки-конфедератки. В деякі мантії можна вставити магнітні застібки, до деяких вшити блискавку, або липучку. Якщо ви побачили десь в інтернеті фотографію з мантією, яка вам сподобалася — надсилайте її нам, ми порахуємо її вартість.

Наш Академсервіс також може виготовити шеврони з символікою навчального закладу. Шеврони (нашивки) прикріплюються до коміра мантій, і можуть мати будь-яку форму. Детальніше про цю послугу на цій сторінці: «Шеврони з символікою університету».

Розраховуються індивідуально, та залежать від розміру замовлення.

Доставка Новою Поштою. Ми доставляє мантії Новою Поштою в найзручніший для Вас відділення. 
Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів Нової Пошти.

Ми гарантуємо своєчасну доставку в усі міста України.

Передплата. При пошитті мантії Вам необхідно внести суму в розмірі 25% від замовлення. Передоплата здійснюється будь-яким зручним для Вас банківським переказом.

Накладений платіж. Ви оплачуєте решту суми в відділенні Нової Пошти.


Наші можливості з пошиву безмежні!

Шиття мантій — творчий процес, в якому ми запрошуємо взяти участь і Вас теж. Щоб почати виготовлення мантій та конфедераток, необхідно попередньо обумовити всі деталі з нашими менеджерами. Підберіть в нашій галереї, або в інтернеті, відповідний вам фасон мантій, виберіть кольори, обговоріть сітку розмірів, фасон конфедератки і т. д. Чим більше своїх побажань ви висловите, тим простіше і швидше ми зможемо визначитися з усіма нюансами і почати роботу.

Шиття мантій для викладацького складу, ректора, судді

Наші послуги з пошиття академічного одягу не обмежуються виготовленням мантій для випускників магістрів, бакалаврів, або спеціалістів. Ми також можемо зшити мантію ректора, або мантію судді під замовлення. Все що для цього потрібно — фотографія, чи приклад вже готової мантії, з якою потрібно зробити копію. Великі обсяги виробництва дозволяють нашому Академсервису закупити матеріали і фурнітуру по хорошим цінам, що зменшує кінцеву вартість готової продукції.