Оренда мантій у Рівному

Академсервіс пропонує вам взяти мантії напрокат у Рівному для яскравого проведення церемонії вручення дипломів. Мантії гарантовано зроблять усю вашу групу центром уваги та прикладом наслідування для молодших поколінь. У нас ви знайдете широкий вибір моделей академічного одягу різних кольорових поєднань, фасонів та розмірів. Замовлення мантій у нашому магазині не потребує зусиль та додаткової витрати часу. Усе що вам потрібно – зателефонувати одному з наших менеджерів, або заповнити відповідну форму прямо на цьому сайті. Перед замовленням можна ознайомитися з галереєю наших робіт, а також почитати відгуки від попередніх замовників. Ознайомитися з детальнішою інформацією можна на наступній сторінці:

від 300 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Кілька слів про мантії для випускників у Рівному

Рік за роком вищі навчальні заклади всієї Україна випускають зі своїх обіймів тисячі кваліфікованих спеціалістів різноманітних напрямків науки, техніки, мистецтва та інших спеціальностей. Більшість випускників охоче чекає того дня, коми можна буде спокійно видихнути, адже ні завтра, ні через три місяці більше не потрібно буде сидіти у душній аудиторії та слухати нудну лекцію. Саме у цей день випускник охоче одягається у пишну мантію та конфедератку щоб отримати свій довгоочікуваний диплом. І щоб виглядати на даній церемонії офіційно на урочисто, необхідно завчасно підготуватися до важливої події. Академічний одяг має досить суттєве значення на випускному, тому про нього слід попіклуватися в одну з перших черг.

Академсервіс – перевірений роками та доступний спосіб взяти мантії в оренду в Рівному. Вам будуть запропоновані різноманітні варіанти нарядів високої якості. Ви обов’язково знайдете ідеальну мантію, яка стане символом усієї вашої групи, або навіть потоку. Окрім цього кожна мантія продається, тому її можна придбати, щоб залишити собі як приємну спогадку з важливої події. Також на нашій фабриці можливий пошив мантій на замовлення, який допоможе створити унікальний неперевершений образ.