Мантії напрокат у Хмельницькому

Знайти мантію напрокат у Хмельницькому досить непросто, але Академсервіс™ з легкістю вирішує цю проблему. Ми пропонуємо багатий вибір різноманітних випускних мантій спеціалістів, магістрів та бакалаврів, які розроблені з урахуванням сучасних тенденцій та уподобань випускників. Наш сервіс готовий прийти на допомогу кожному університетові у будь-який період року. Наші мантії перетворюють типові церемонії вручення дипломів на справжні урочисті святкування. Окрім цього, у блозі можна передивитись фотозвіти з церемоній, які були прикрашені академічним одягом нашого виробництва. На будь-яке питання Вам залюбки відповість один із наших менеджерів по телефону:

від 250 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Випускний вечір повинен бути святом

Кожного року неймовірна кількість студентів старших курсів з нетерпінням очікують бажаного випускного вечора, який відзначиться у їхньому житті як фініш одного важливого періоду та старт іншого дорослого життя. Хоча студентські роки – це солодка та безтурботна пора, кожна людина, отримуючи освіту та багатство нових знань, прагне якомога скоріше перейти до практики та застосування накопиченої теорії. Саме це починається після завершення учбового періоду, тому  такий транзит необхідно відзначити так гучно та красиво, щоб це запам’яталося на все життя. Якщо щодо гучності хвилюватися не має сенсу, адже випускний ніколи не залишається без пишності та уваги, то красу необхідно підготувати заздалегідь.

На святкування випускного вечора дівчата вдягають шикарні сукні, а хлопці гарні класичні костюми, а от про урочисту церемонію вручення дипломів деякі студенти часто забувають. Академсервіс пропонує Вам чудове рішення – взяти мантії в оренду в Хмельницькому і не хвилюватися про ефектний вигляд Вашої групи на церемонії. В нашому асортименті Ви знайдете різноманіття випускних мантій якісного виконання та стильної обробки у цікавих кольорових рішеннях. Окрім цього кожен з цих нарядів можна придбати у будь-якій кількості. Для бажаючих виглядати оригінально на своєму випускному наш сервіс пропонує пошити мантію під замовлення.