Пошив мантій для випускників у Полтаві

Для бажаючих залишити на пам’ять значиму деталь свого випускного Академсервiс™ готовий зшити мантії в Полтаві на замовлення. Ми вислухаємо всі Ваші побажання і переваги щодо фасону і матеріалу виробу. У нас Ви можете замовити як мантії для випускників магістрів, спеціалістів або бакалаврів, так і для ректорів або суддів. Замовляючи індивідуальне пошиття мантії Ви отримуєте набагато більше, ніж при покупці або оренді вироба. Пошиття мантій в Полтаві — це те, що фабрика Академсервiс™ практикує давно і досить успішно. У галереї нашого сайту ви знайдете приклади наших робіт в різних варіантах виконання. Умови нашої роботи, а також відгуки випускників і працівників ВНЗ розміщені в спеціальних розділах. На всі виниклі питання вам із задоволенням відповість один з наших менеджерів.

від 700 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Чому мантія під замовлення краще?

Сьогодні жоден випускний в університетах нашої країни не може обійтися без ошатних і блискучих тут і там мантій. Саме цей виріб підкреслює всю важливість події і саме з його допомогою, завдяки сучасному підходу, можна проявити свою індивідуальність і неповторність. Шиття мантій в Полтаві під замовлення стало досить затребуваним, адже таким чином вся група випускників матиме унікальну пам’ятну річ з важливого свята, що об’єднує серця кожного її учасника.

Команда Академсервiс™ має великий досвід роботи з академічним одягом, що дозволяє виробляти мантії високої якості. Ми завжди уважно прислухаємося до побажань випускників і вони не розчаровуються в результаті. Ви можете запропонувати свою розробку вироба, надати фотоматеріал або вибрати потрібний варіант з наших пропозицій. Ми готові до експериментів і новинок, використовуємо будь-який різновид тканини, підберемо колірну гамму і фурнітуру разом з вами, щоб створити неповторний образ. На групові замовлення завжди надаються приємні знижки.

Сшить мантии на выпускной в Полтаве

Телефонуйте нашим менеджерам за телефоном, щоб оформити замовлення і отримати відповіді на всі запитання.
Крім того, Ви завжди можете скористатися іншими послугами Академсервiс™:

Купити мантію в Полтаві
Прокат мантій в Полтаві