Купити мантію випускника в Полтаві

Щоб зробити свій випускний незабутнім, Академсервiс пропонує Вам купити мантії в Полтаві. У нашому асортименті запропоновані різні варіанти для магістрів, бакалаврів і спеціалістів. Ми готові надати як повний комплект академічного одягу, так і тільки конфедератку. На сайті Ви можете прочитати відгуки випускників і працівників університетів, яким ми вже змогли допомогти прикрасити їх урочистiсть. Наші менеджери готові відповісти на всі питання про покупку і доставку мантій. Ознайомитися з усіма деталями, цінами і способами замовлення мантій в Полтаві Ви можете перейшовши за посиланням нижче:

від 899 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Кілька слів про випускні в Полтаві

Найбільше враження на урочистих церемоніях вручення дипломів в університетах виробляють випускники, одягнені в чорні мантії з конфедераткою, які увінчані комірами однакового кольору. Це не тільки ефектний варіант заявити про важливу подію свого життя, а й найкращий спосіб назавжди залишити його в своєму серці, адже приємні спогади будуть гріти набагато тепліше, коли ви знову приміряєте частинку свого випускного.
Команда Академсервiс розуміє, наскільки важлива кожна дрібниця на випускному, тому проробляє свої вироби максимально детально. Великий досвід роботи допоміг вдосконалити наші навички, щоб пропонувати випускникам академічний одяг високої якості.

Перевага покупки мантії перед орендою в тому, що вам не доведеться розлучатися з виробом, який супроводжував вас протягом важливого заходу. Однак, якщо ціна на мантію для вас висока, ви можете взяти у нас мантії напрокат, що обійдеться значно дешевше.

Для тих, хто не бажає купувати стандартний комплект, а хоче отримати ексклюзивний виріб, наша фабрика готова пошити мантії на замовлення з урахуванням всіх Ваших побажань. Ваш неповторний образ назавжди залишиться з вами як пам’ять про важливу подію.

На всі свої послуги Академсервіс завжди надає приємні знижки при групових замовленнях, дарує подарунки і гарний настрій кожному випускнику. Звернувшись до нас ви отримаєте не тільки якісний виріб, але і масу приємних дрібниць!