Пошиття академічного одягу в Чернівцях

Відповідальний вибір особистого образу на випускний – це гарантований успіх на святкуванні, тому ми хочемо запропонувати вам пошиття мантій у Чернівцях. Ми прагнемо створювати універсальні наряди, які перевершують сподівання випускників та приймають на собі захоплені погляди перехожих.

Кожна деталь нової мантії гідна уваги наших досвідчених дизайнерів, які захоплюються своєю роботою. Вони створили цілий вирій неперевершених моделей, які не тільки мають чудовий вигляд а й високу якість кожного шва. Щоб переконатися у цьому ви можете почитати відгуки від наших минулих випускників, а також ознайомитися з деякими моделями академічного одягу, які представлені у галереї. Більш детальну інформацію з приводу оформлення замовлення, вартість та способи доставки шукайте на наступній сторінці:

від 1000 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Як мантії можуть виділити Вас на випускному

Якщо ви бажаєте на довгі роки запам’ятатися  у своєму університеті як креативна весела група, здатна приємно дивувати та ефектно з’являтися на святкуваннях, то шиття мантій під замовлення у Чернівцях беззаперечно зможе вам допомогти. Це дуже легкий, але ефективний спосіб виділитися серед інших випускників, які одягаються у традиційний академічний одяг для церемонії вручення дипломів. Окрім того у таку мантію кожен з вас зможе вкласти частинку особистої душі, адже ми залюбки вислуховуємо усі побажання та пропозиції при розробці нової моделі. Також не слід забувати і про те, що ця мантія залишиться з вами на усе життя як приємний сувенір з такої визначної події.

Наша фабрика з шиття мантій дуже полюбляє експериментувати, тому ми готові до будь-яких креативних проявів на вашому костюмові. Перед вами не буде ніяких обмежень у виборі матеріалу, кольорових поєднань та використанні фурнітури. Якщо ви вже знайшли ідеальну модель для себе в інтернеті, то ми відтворимо її з точністю кожної деталі з фотоматеріалу, або вашого особистого ескізу. Ми також зможем нашити символіку вашого університету чи групи на мантії. Для колективних замовлень на всю групу Академсервіс дарує приємні знижки та сувеніри.

На нашому сайті ви також зможете знайти пропозиції вже готових мантій, кожну з яких можна купити, або взяти в оренду.