Прокат мантій у Львові

Компанія «Академсервіс™» пропонує Вам замовити мантії на прокат для випускного вечора або церемонії вручення дипломів у Львові. Наш Академсервис пропонує кілька різновидів академічного одягу в оренду: атласна мантія для магістра, бакалавра та спеціаліста, або габардиновому мантія для тих же ступенів. Також, наші костюми представлені в декількох розмірах. Щоб дізнатися про можливі знижки, бонуси, і подарунках, зв’яжіться будь ласка з одним з наших менеджерів.

від 250 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Досвід роботи зі Львівськими ВУЗами і їхніми випускниками

Ми вже кілька років активно доставляємо мантії напрокат для випускників магістрів, випускників бакалаврів та спеціалістів до Львова. За ці роки ми накопичили велику кількість досвіду і цікавих рішень, які дозволяють перетворити нудну видачу дипломів в запам’ятовується церемонію, фотографії з якої буде приємно показувати друзям, батькам, дітям.

Наші постійні клієнти:

  • Львівська державна фінансова академія Міністерства фінансів України
  • Львівський національний університет імені Івана Франка

Наші кур’єри обожнюють Львів!

Ми дуже любимо Львів – гарне місто із старовинною західній архітектурою. Львів оповитий стародавніми легендами і таїть у своїх стінах безліч історій. У Львові, студенти одні з перших почали святкувати свої випускні в академічних мантіях, що говорить про його високому культурному рівні. Наші кур’єри, у вільний від прокату мантій час, намагаються вивчити всі вулички, архітектуру і «кав’ярні» міста. Особливо красиво у Львові взимку, під час зимових випусків, місто наповнене святом, і схожий на казку – це красиво.

Отже, ознайомтеся з умовами прокату, і вперед ?!

Не хочеться брати в оренду? Пропонуємо Вам інші рішення: