Прокат мантій у Чернівцях

Академсервіс – це доступний та перевірений роками спосіб придбати мантії напрокат в Чернівцях високої якості та чудового вигляду. У нашому асортименті представлені сучасні моделі традиційного академічного вбрання. Випускні мантії магістрів, спеціалістів та бакалаврів доступні для вас у будь-яку пору року та в бажаній кількості. Ми знаємо, що випускний для кожного студента – довгоочікувана подія, яка потребує відповідального підходу до кожної деталі. Чорна мантія – одна з важливіших речей цього заходу і ми залюбки допоможемо вам підібрати найкращий наряд. Щоб переконатися у якості нашої роботи, можете ознайомитися з відгуками та подивитися фотозвіти з минулих випускних. Більше інформації щодо асортименту, вартості та способів замовлення шукайте за посиланням:

від 250 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Кілька слів про мантії для випускників у Чернівцях

Багато людей, отримуючи освіту, з нетерпінням чекають випускного вечора, навіть якщо студентські роки здавалися їм найкращим часом у житті. Проте загадувати майбутнє здатні далеко не всі, а от сподівання на краще знаходиться у кожному з нас. Надія на неперевершене майбутнє, а також інтерес перед невідомим породжують бажання якомога скоріше перейти до нового життєвого етапу, тому випускний вважається однією з найбажаніших подій. Саме тому його святкування має бути незабутнім, яскравим та різнобарвним. Таким його може зробити лише ретельна підготовка та бажання випускників. Зазвичай студенти України завершують своє навчання влітку чи взимку і врешті решт отримують очікувані дипломи. Ця церемонія вважається ритуалом перед переходом на нову сходинку кар’єри і саме вона починає усе святкування урочистої події.

Традиційний одяг церемонії – чорна мантія та конфедератка. Саме це хочемо запропонувати вам ми. Мантії в оренду в Чернівцях Академсервіс готовий надати у будь-якій кількості і влітку, і взимку. Ми маємо багатий асортимент моделей сучасних фасонів та різних кольорових поєднань. Окрім цього кожну мантію можна не тільки взяти напрокат, а й придбати на згадку. Для тих, хто бажає цей сувенір зробити оригінальним та відрізнятися під час випускного від інших студентів, ми пропонуємо шиття мантій на замовлення.