Зшити мантію випускника у Хмельницькому

Пошиття мантій під замовленні у Хмельницькому – це сучасне рішення підготовки до одного з найвизначніших подій у житті людини. Таким чином Ви отримуєте не тільки гарне вбрання для урочистої церемонії вручення дипломів, а й маєте можливість проявити свої творчі здібності і особисте відчуття стилю. Увага до кожної дрібнички на вашому майбутньому академічному одязі приводить до розробки справжнього витвору мистецтва. Такими витворами може попишатися наша фабрика з шиття мантій, які представлені у галереї робіт. Окрім того Ви можете прочитати відгуки про наш сервіс. На будь-яке питання з приводу замовлень Вам відповість один з наших менеджерів по телефону.

від 1000 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Вручення дипломів в охайних академічних мантіях зшитих на замовлення

Мантії у Хмельницькому

Шиття мантій у Хмельницькому – це перевірений спосіб скрасити та додати пишності церемонії вручення дипломів. Такий підхід до підготовки святкового одягу відкриває перед випускниками багато переваг, серед яких в першу чергу слід відзначити саме оригінальність нарядів. Ви можете створити унікальну мантію для своєї групи, яка буде не тільки відрізняти Вас серед інших випускників, але і залишиться як приємна згадка про спільні щасливі часи студентського життя. Ні одне бажання не буде виключено при розробці нової моделі, тому кожен її власник буде відчувати особистий внесок у таку значну деталь випускного.

Одна з найбільш головних особливостей нашої фабрики – це бажання експериментувати та не боятися виготовляти незвичайні моделі. Усі Ваші побажання та пропозиції будуть вислухані та обговорені разом з Вами, щоб прийти до загального бажаного результату. Наші дизайнери дуже добре підготовлені, тому вони залюбки порадять Вам найактуальніші рішення академічного одягу. Окрім того при наявності особистої символіки учбового закладу, або групи, ми зможемо нашити її прямо на Вашій новій мантії. Ми пропонуємо багатий вибір матеріалів та різноманітної фурнітури, а також не обмежуємо Вас у виборі кольорових поєднань.

У нашому асортименті вже існує багато чудових готових моделей випускних мантій. Кожну з них ви можете придбати або взяти в оренду.