Купити академічну мантію випускника в Ужгороді

Академсервіс успішно співпрацює з різними містами усіх куточків України, тому придбати мантії в Ужгороді можна у будь-яку пору року та у необхідній кількості. Ми робимо сучасні перевтілення традиційного академічного одягу у своєму асортименті, виконуючи кожну деталь з ретельністю та високою якістю.

Святковий настрій залежить від того, що ми бачимо навкруги, і саме мантії допоможуть створити вам урочисту святкову атмосферу на випускному. Рекомендуємо вам переглянути фотозвіти з минулих випускних за участі нашого академічного одягу, щоб побачити, як він легко вражає своєю красою. Окрім цього ви можете переконатися у якості нашого сервісу по відгукам. Також ви можете придбати у нас лише конфедератку. На будь-яке питання вам відповість по телефону один з наших менеджерів.

від 899 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Купуйте мантію і будьте ближче до старих традицій

Одягати мантії на церемонію отримання дипломів – це досить давня та чарівна традиція, адже ми далеко не кожного дня бачимо, а тим більше, одягаємо академічний одяг. Тому саме на випускному нарешті випадає нагода відчути себе важливим елементом великої системи української освіти та університету, який був другим домом впродовж довгих років навчання. Мантії не просто допомагають перетворити нудну стандартну церемонію на урочисте та пишне свято, вони суттєво збільшують впевненість кожного випускника під час отримання довгоочікуваного документа. Чорна мантія з червоним коміром – це традиційний символ випускного вже десятки років.

Тому підбирати даний наряд для своєї церемонії необхідно пильно та ретельно, щоб у відповідальний момент не трапилося випадкової неприємності. Наша фабрика з пошиття мантій має успіх саме завдяки якісному виконанню кожного дрібного елемента на костюмові, щоб у випускників не виникало сумнівів у гарній роботі наших працівників. У нашому асортименті присутні дизайнерські моделі, які розроблялися з урахуванням традиційних деталей наряду. Академсервіс пропонує купити мантії а Ужгороді та розфарбувати ваш випускний яскравими кольорами.

Також ви можете взяти манію, яка вам сподобалася, напрокат тільки на святкування своєї церемонії. Окрім цього наша фабрика завжди до ваших послуг, якщо ви бажаєте унікальний зшитий на замовлення наряд.