Купити академічну мантію для випускного в Луцьку

Для бажаючих придбати мантії в Луцьку, Академсервіс має чудову пропозицію – ознайомитися з нашим каталогом. Там ви знайдете академічний одяг актуальних сучасних моделей та різноманітних барв, який виробляє наша фабрика з шиття мантій. У нас ви зможете придбати випускні мантії для магістрів, спеціалістів та бакалаврів. Кожна мантія нашого сервісу розробляється з ретельністю та уважності до найдрібніших деталей, адже випускник має відчувати на собі комфортне та естетичне вбрання. Високу якість нашої роботи доводять приємні відгуки, які залишають випускники та працівники вищих навчальних закладів. Якщо ви маєте запитання з приводу замовлення чи асортименту, наші менеджери вже чекають вашого дзвінка.

від 899 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Чорна мантія – невід’ємний атрибут урочистого випускного

Чорна мантія розпочала свій тривалий шлях у розквіт Середньовіччя. Уся європейська знать мала значні пріоритети перед звичайним народом, як і певні показові норми. Отримувати освіту – було однією з цих норм і зробити це можна було лише в університеті або духовній семінарії. Тож і молодь знатних родів, і простолюду навчалася за однією партою. Щоб відрізнятися один від одного заможні юнаки почали носити мантії, які характеризували високий статус. З часом пріоритети дещо змінилися і таке вбрання стало щоденною формою для усіх студентів.

Як і тоді, мантія досі символізує освічену людину, яка може своїми силами та новими навичками досягти успіхів у своєму житті. Це варто згадувати під час вибору мантії для урочистої церемонії вручення дипломів. Така подія буває у житті людини якщо не один раз, то принаймні навіть не кожного року, тому вона має бути незабутньою та яскравою.

Академсервіс пропонує вам купити мантії у Луцьку, які допоможуть вам стати прикладом для наслідування в університеті для молодших поколінь. Ви отримаєте не просто привабливі костюми, але і вироби високої якості та детальної розробки. Кожна з представлених моделей також здається нашим сервісом в оренду. Для тих, хто бажає виглядати оригінально і унікально, пропонуємо звернутися до наших дизайнерів для розробки мантії на замовлення.