Придбати мантію випускника в Києві

Компанія «Академсервiс™» вже не перший рік задовольняє потреби київських випускників в академічному одязі. Магістри київських університетів, мабуть, відповідальніше за iнших ставляться до церемоній вручення дипломів, і купують мантії для випускників активніше, ніж випускники інших міст. Це стосується і університетів столиці, які постійно замовляють мантії для своїх випускників. Ви можете ознайомитися з усіма умовами, і купити мантії в Києві, перейшовши за посиланням нижче. Там Ви зможете дізнатися про види мантій (для магістрів, бакалаврів, спеціалістів), про ціни, умови доставки і найголовніше – дізнатися про знижки! Ви також можете зателефонувати нашим менеджерам за телефоном, і отримати повну консультацію.

від 450 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Кілька слів про мантії в Києві

Столиця України повниться великою кількістю елітних вищих навчальних закладів. І робота з замовниками такого рівня вимагає відповідного підходу. Обговорення та формування кожного замовлення ведеться на індивідуальній основі і ми постійно зміцнюємо наші партнерські відносини з багатьма ВУЗами цього міста. Терміни і графік доставки мантій завжди оптимальні. Ми постійно розширюємо асортимент наших мантій, додаючи нові тканини (атлас, габардин), різновиди (мантії для магістрів, бакалаврів, спеціалістів), кольору, розміри, та ін. Тільки так можна здобути повагу і довіру у столичних партнерів і клієнтів нашого сервісу. З фотографіями нашого академічного одягу ви можете ознайомитися в галереї, а побачити їх у русі можна на сторінці з відеозвітом.

Більш того, успішна робота протягом останніх років починає приносити часом і несподівані результати: надходять замовлення від кіностудій на виготовлення мантій для зйомок епізодів фільмів, з’являються замовлення на продаж в інші країни. До того ж, до нас звертаються і з різних клубів і ресторанів Києва – багато хто хоче купити конфедератки, або мантії, для проведення тематичних студентських вечірок.

Наше завдання – створення культури вручення дипломів. Свого часу ми дуже втомилися від нудної і формальної процедури, зараз ми хочемо перетворити її у справжнє свято! Робота з київськими ВНЗ вносить величезний внесок у справу популяризації академічного одягу по всій Україні. Адже не дарма, в усі часи, саме жителі столиці задають вектори розвитку моди і грають першу роль в становленні нових традицій.
Нагадуємо Вам: щоб ознайомитися з цінами, варіантами доставки і іншими умовами, необхідними для покупки мантій – перейдіть за посиланням вище.

Можливо, ви також бажаєте замовити: