Придбати випускну мантію у Хмельницькому

Бажаєте придбати випускну мантію у Хмельницькому? Тоді наш сервіс – це те, що ви шукаєте, адже наша фабрика з пошиття мантій самостійно розробляє та виготовляє академічний одяг впродовж тривалого часу. У нашому асортименті Ви знайдете мантії бакалаврів, спеціалістів та магістрів різних кольорових рішень та фасонів. Для нас виготовлення мантій – це особливе мистецтво, адже кожен наряд повинен відповідати не тільки нормам якості, а і бути комфортним та естетично привабливим для його майбутнього власника. Кожне замовлення наші працівники уважно запаковують та відправляють кур’єром до зазначеного місця. Якщо Ви бажаєте здійснити замовлення, або щось запитати, наш менеджер вже чекає Вашого дзвінка.

від 899 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Академічний одяг для випускників в Хмельницькому

Мантія – це наряд, який з’являється у нашому житті досить не часто, тому він і має деяку свою особисту велич на магнетизм. У період Середньовіччя мантії носили виключно вихователі та учні духовних семінарій та академій, що надавало ще більше почесті наряду. Таким чином, людину, яка здобуває освіту, легко було відрізнити від простолюду. На сьогоднішній день в багатьох європейських учбових закладах досі існує традиція  вдягати мантії в якості щоденної форми.

Проте у наших краях, академічний одяг частіше служить як офіційний та святковий і ні одна церемонія вручення дипломів не може обійтися без цього урочистого наряду. Чорна мантія з шапочкою конфедераткою стали символами випускного у вищих учбових закладах України та усього світу. Завдяки цьому святові надається пишність та ще більша урочистість, а випускники відчувають на собі приємну увагу і силу багатства поглядів.

Саме тому Академсервіс пропонує Вам купити мантії в Хмельницькому чудової якості та стильного сучасного фасону. У нас Ви можете не лише придбати академічний одяг, але і взяти його в оренду. Для тих, хто бажає отримувати очікуваний диплом на церемонії в унікальному наряді, фабрика залюбки зшиє мантію під замовлення. Бажаючих замовити мантії для великої групи, або цілого потоку наш сервіс завжди нагороджує приємними знижками та подарунками.