Відповіді на типові запитання

Як здійснюється оплата?

Оплатити послуги «Академсервис™» можно двумя способами:

  • готівковий розрахунок;
  • безготівковий розрахунок.

Попередня оплата за прокат мантій, в середньому, становить 5-10% від загальної вартості. У разі купівлі готового комплекту, оплату можна здійснити накладеним платежом. При замовленні індивідуального пошиття, передоплата складає не менше 70% від загальної суми за замовлення.

Як здійснюється доставка?

При прокаті мантій

Доставка по Україні безкоштовна, при прокаті від 20 комплектів, інакше витрати на пересилку лягають на клієнта. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.
Охайні мантії в чехлах доставлять безпосередньо до місця проведення свята наші кур’єри.

При індивідуальному пошитті, або купівлі мантій

Мантії відправляються через компанії-перевізники (найчастіше «Нова пошта»), поїздом, або іншим альтернативним способом. Посилка доходить до клієнта на протязі 1-2 робочих днів, час залежить від віддаленості населеного пункту.

Якщо ви бажаєте оплатити товар при отриманні, то ми практикує відправку з післяплатою. Вартість такої послуги зазвичай не перевищує 20 грн.

Які крайні терміни оформлення замовлення?

Крайніх термінів немає, але враховуйте будь ласка той факт, що в цей же день можуть проходити свята і в інших ВНЗ. Тому краще оформляти замовлення завчасно.

Чи спекотно у мантіях влітку?

Мантії зроблені з легкої, «дихаючої» тканини, в якій не спекотно. Тому, все залежить від того в чому ви будете одягнені під мантією.

Чи всім підійдуть ваші мантії?

Розмір більшості мантій універсальний і при зростанні від 1.50 м до 2 м мантія буде виглядати відмінно. Але в наявності також є мантії великих і менших розмірів. При оформленні замовлення, будь ласка, вказуйте кількість мантій необхідного розміру. Ми підберемо мантії для всіх.

Як носити мантію?

Випускний це свято – але потрібно знати кілька правил, коли мова йде про те як носити мантію. Можна подумати що це не важливо, однак це не так. Наші поради допоможуть отримати більше задоволення від випускного, нададуть вам впевненості в собі і підкреслять вашу красу.

Погода. Вона буває часто непередбачувана і складно вгадати як краще одягнутися.

  • Для чоловіків, костюм або піджак добре виглядає під мантією. Якщо спекотно, хороша сорочка (з або без краватки) і легкі брюки. Якщо холодно, одягніть светр на сорочку.
  • Для жінок, у вас є широкий діапазон вибору. Добре виглядають штани, як спідниці і сукні. Однак при виборі спідниці зупиніться на оптимальній її довжині, що б не було її видно з-під мантії.
  • Ваші фотографії будуть виглядати краще, якщо у вас буде акуратно нафарбоване обличчя.

Подумайте про ваше взуття.

  • Під мантії бажано одягнути туфлі, вони повинні бути обов’язково зручні, бажано на низькому каблуці, т. к.церемоніі вручення і наступні святкування часто затягуються.