Академічні мантії для випускників

Дивитися відео з випускних
Придбати 899 грн.

Купуйте мантії для випускників магістрів, бакалаврів і спеціалістів в нашому магазині.

Прокат 250 грн.

Отримайте знижки, подарунки і безкоштовну доставку при груповому замовленні мантій напрокат.

Пошити 1000 грн.

Ми шиємо мантії для випускників магістрів та спеціалістів, професорів, суддів і дітей.

Наш сервіс має намір перетворити вручення дипломів в справжню церемонію для випускників ...

Знижки для груп

Всілякі знижки та додаткові сервіси при групових замовленнях.

Великий вибір мантій

Мантії для випускників йдуть в декількох розмірах, кольорах і фасонах.

Доставка по Україні

Власна кур'єрська служба дозволяє доставляти мантії в будь-яке місто вчасно.

Досвід

Більш ніж за 5 років роботи вивчили всі тонкощі з організації пошиття і прокату мантій

Партнерство з ВУЗами

Ми організували більше 200 успішних заходів у більш ніж 50 навчальних закладах країни

Як отримати кращу ціну та знижку?

Просто виберіть цікаву для вас послугу, ознайомтеся з основною інформацією на відповідній сторінці, та набирайте наших менеджерів. Вони постараються вам догодити.

Кілька слів про мантії Академсервіс®

Ви випускник , і Вас цікавить прокат мантій для вручення дипломів? Чи ви є працівником одного з Університетів України, і бажаєте придбати мантії в нашому магазині? Або ж, можливо, вас не зацікавила жодна пропозиція з нашого каталогу академічної одягу, і ви бажаєте зшити мантію на свій розсуд? У будь-якому випадку, Ви потрапили на потрібний сайт!

Випускний сервіс «Академсервіс®» надає послуги з продажу, оренди та пошиву академічних мантій. Ми виготовляємо якісні мантії для магістрів, бакалаврів, спеціалістів і суддів з 2009 року. З кожним роком, каталог наших послуг зростає, ми намагаємося підвищувати якість наших сервісів і продукції, кур’єри здійснюють своєчасну доставку мантій не лише по Києву, але і в інших містах України (Харків, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ та ін.), наші ціни доступні для випускників.

Прокат мантій для випускників магістрів – найпопулярніша послуга Академсервісу. Ми раді, що клієнти залишають велику кількість позитивних відгуків, і висилають нам фотографії випускників у мантіях після наданих послуг з оренди мантій.

Бажаючих купити мантію випускника трохи менше, але все ж, ми доставляємо велику кількість комплектів академічного одягу для магістрів по всій Україні. Наш каталог мантій на продаж постійно зростає, в ньому з’являються нові моделі і кольори (ми виготовляємо не тільки чорні мантії).

Стандартний набір нашого академічного одягу складається з чорної мантії, червоного коміра магістра (є й інші) і конфедератки (шапки-бонета). Однак наш сервіс готовий зшити мантії практично будь-якого кольору і фасону – давайте обговорювати.

Оформити замовлення у наших менеджерів дуже легко, в незалежності від типу послуги, будь то оренда мантій магістра, пошив мантії для випускника чи бажання купити мантію для себе. Все що вам потрібно – ознайомитися з основною інформацією про послуги, ціни і знижки, а потім подзвонити одному з наших менеджерів. Працівники нашого Академсервісу підберуть для вас найвигідніші умови.

Спогади – це чарівні наряди, які завжди залишаються в моді! Так що, ви готові оформити замовлення?