Прокат мантій у Харкові

Оренда мантій для харківських випускників — немає нічого простіше і швидше, тому що наша компанія теж знаходиться в Харкові! Всеукраїнська компанія «Академсервис ™», пропонує Вам послуги з прокату мантій випускників магістрів, бакалаврів і спеціалістів. Кур'єри привезуть випрасувані і чисті мантії прямо до Вас на випусний. Щоб дізнатися про всі подробиці та знижки, перейдіть за посиланням нижче.

від 250 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Дорогі друзі, для випускників Харківських ВНЗ у нас є спеціальні пропозиції та умови роботи — ці умови Вас приємно здивують! Перейшовши по посилання вище, ви можете отримати детальну інформацію про наші мантії напрокат: кольори, різновиди, розміри і так далі Щоб дізнатися докладніше про спеціальні знижки на прокат мантій в Харкові, зв’язуйтеся з нашими менеджерами.

Наші постійні клієнти у Харкові:

Давайте знайомитися!

«Академсервис ™» – всеукраїнська компанія, що з’явилася свого часу саме в Харкові. З цього часу ми активно займаємося організацією випускних ввечері для студентів. Наша основна послуга – мантії напрокат для магістрів, бакалаврів і спеціалістів. Для замовників з Харкова, у нас діють постійні знижки, пов’язано це зі спрощеною системою доставки (компанія знаходиться в місті). Харків по праву можна назвати самим студентським містом України, такої кількості студентів немає в жодному іншому місті країни, а отже в Харкові і найбільша кількість випускників, для яких ми з радістю змінимо нудну процедуру отримання дипломів на на красиве і незабутнє свято. У Харкові живе творчість і саме життя. Місто також цікаве своєю мультикультурною різноманітністю, саме іноземні студенти першими почали випускатися в мантіях.

Можливо, ви також хочете: