Прокат мантій для випускників у Вінниці

Академсервис™ пропонує всім випускникам вищих навчальних закладів прокат мантій у Вінниці. Ми готові співпрацювати з кожним університетом, який бажає прикрасити урочисту церемонію вручення дипломів. Ви можете орендувати мантію спеціаліста, магістра або бакалавра, вибравши вид тканини, розміри і кольори. Перейшовши за посиланням нижче, ви зможете отримати повну інформацію про ціну, способи доставки і знижки при замовленні мантій напрокат у Вінниці. Ви також можете зателефонувати нам по телефону і отримати повну консультацію у наших менеджерів.

від 250 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Про важливість академічного одягу

Про важливість випускного знає кожен студент вищих навчальних закладів України, не кажучи вже про Європейських країнах. Ця подія як ні що інше допомагає усвідомити людині, що він стає на новий щабель свого життя і його чекають великі зміни. Серйозне ставлення до цієї події цілком доречно. Костюми – істотна деталь, можливо саме так випускники і запам’ятають один одного на довгі роки. А коли костюми підготовлені з душею, коли в них продумані найдрібніші елементи, аж до магнітних застібок, то випускний справді перетворюється на справжнє свято.

Саме такі мантії напрокат ми надаємо Вам у Вінниці. Наша фабрика шиє академічну одяг з бажанням зробити випускні яскравим і незабутнім. Кур’єри випускного сервісу доставлять мантії безпосередньо на випускний – вам не потрібно буде возитися з їх прасуванням і доставкою. Ми зможемо надати вбрання для цілої групи і навіть для потоку. При заході великої кількості мантій, ми робимо приємні знижки. У комплекті до мантією йде шапочка конфедератка і відповідний комір.

Для бажаючих створити свій дизайн мантії, ми пропонуємо пошиття наряду під замовлення, а якщо ви бажаєте залишити мантію собі на пам’ять, то її завжди можна купити.