Прокат мантій у Сумах

Кур’єри нашого Академсервісу доставлять мантії для випускників безпосередньо на церемонію вручення – ви отримаєте чисті, випрасувані та охайні мантії на цілий день. Зв’язавшись попередньо з одним з наших менеджерів, ви отримаєте всю інформацію відносно прокату мантій для випускного: зможете підібрати розміри, вибрати тип мантій (для магістрів, бакалаврів, спеціалістів і т.д.), дізнатися про ціни, знижки та можливі бонуси. Ви також можете отримати цю інформацію перейшовши за посиланням нижче:

від 250 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Ми вже не перший рік надаємо мантії у прокат в Сумах. За цей час, компанія придбала велику кількість досвіду у своїй справі, що дозволяє Академсервісу обслуговувати випускників на вищому рівні. Бажаєте знижку – дзвоніть, домовимося. Хочете взяти велику кількість мантій напрокат – дзвоніть, у нас вистачить ресурсів. Ми будемо намагатися зробити все так, як ви хочете!

Доставка мантій в Суми

Все більше випускників із Сум присилають нам заявки, і просять привезти їм мантії магістрів або спеціалістів для випускного. Кожного разу ми із задоволенням повертаємося в це добре та красиве місто, привозячи мантії на церемонії.

Якщо ви не бажаєте замовляти прокат мантій, то ми можемо запропонувати вам послуги нашої фабрики з пошиття академічного одягу. Ми можемо зшити мантії будь-якого розміру, кольору і фасону.

Якщо ви бажаєте залишити собі мантію на довгу пам’ять, але не готові чекати, поки наша фабрика пошиє партію для вас, то ви можете купити мантію в Сумах.

Зв’язуйтеся з нашими менеджерами, вони запропонують вам оптимальне рішення.