Оренда мантій випускників у Полтаві

Доброго дня! Наш випускний сервіс займається прокатом мантій у Полтаві. Вже не один рік ми здаємо в оренду мантії для випускників магістрів та спеціалістів. Прокат мантії випускника – пріоритетний напрямок нашого випускного сервісу. Ми постаралися зібрати воєдино якість, оперативність роботи менеджерів і кур'єрів, і найголовніше – хороші ціни. Якщо ви хочете замовити прокат мантій для випускного, то перейдіть будь ласка за посиланням нижче, там ви отримаєте повну інформацію про різновиди мантій, розмірах, ціни і знижки. Для отримання консультації і оформлення замовлення, телефонуйте нашим привітним менеджерам.

від 250 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Як повинна виглядати правильна мантія випускника?

Класична мантія випускника магістра складається з трьох частин: власне академічної мантії, шапочки конфедератки і коміра. Потрібно зауважити, що на магістерських мантіях, комір червоного кольору, в той час як бакалаври і спеціалісти беруть в оренду мантії з жовтим коміром.

Прокат мантій для магістрів у Полтаві

Після прокатів в Полтаві, ми зібрали чимало хороших відгуків, і фотографій. Найбільш популярний прокат мантій в ПНТУ ім. Ю.Кондратюка, хоча студенти й інші ВНЗ проявляють активність. Деякі випускники, або працівники університетів цікавляться більше покупкою мантій, ніж прокатом. У цьому випадку, у нас є інтернет магазин, в якому ви можете купити мантію випускника.

Якщо ж ви не знайшли відповідних мантій і в нашому магазині, то пропонуємо вам замовити індивідуальне пошиття мантій. Ціна на такі мантії зазвичай трохи вище, ніж на стандартні комплекти для магістра або бакалавра, але можна також виділити і переваги пошиття перед прокатом і покупкою: будь-який колір тканини, своя розмірна сітка, будь-який фасон.

Зацікавилися якоюсь послугою? Набирайте нас, і ми спробуємо запропонувати вам найкращі умови.