Прокат мантій в Одесі

Компанія «Акадесервiс™» вже кілька років надає випускникам напрокат мантії в Одесі. Якщо в Вас виникли питання щодо прокату, Ви можете отримати вiдповiдi перейшовши за посиланням нижче, на сторінку з докладним описом порядку надання прокату мантій. Там Ви також можете ознайомитися з цінами на прокат як для магістрів, так і для бакалаврів та спеціалістів, дізнатися про знижки та умови доставки.

від 250 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

ВНЗ, які вже брали наші мантії напрокат/h2>

Трохи про те, як все ж добре працювати в Одесі …

За роки роботи з випускниками, ми помітили, що студенти Одеси святкують випускні вечори особливо шумно, барвисто і з розмахом. Молодь орендує прибережні ресторани і клуби, проводжаючи свої інститутські роки і зустрічаючи красиві світанки на березі Чорного моря. Як же нам не любити їздити в це місто, коли молодь замовляє прокат мантій або будь-яку іншу нашу послугу. Одеса вражає нас як влітку, так і взимку. У літню пору ми намагаємося провести пару годин вільного часу на пляжі, взимку ж, з радістю вивчаємо кафе, закутки й архітектуру міста. Ми намагаємося збирати фотографії з кожного відвіданого нами випускного і церемонії, і викладаємо фотографії випускників в мантіях на сторінках нашого сайту. Велика частина фотографій зібрана в галереї, там і випускні вечори магістрів, і фотографії бакалаврів і спецiалiстiв в чорних мантіях з золотистими комірами.

Замовити мантії напрокат дуже просто – потрібно лише подзвонити одному з наших менеджерів, за телефонами які вказані вище, і вони допоможуть відповісти на всі ваші запитання.

Чи не хочете брати мантії напрокат? Ми завжди пропонуємо і інші послуги:

  • Купити мантії для випускників в Одесі
  • Зшити мантії в Одесі на замовлення