Прокат мантій у Кіровограді

Прокат мантій для випускників в Кіровограді – це те, що Академсервіс готовий надати в один з найвідповідальніших подій Вашого життя. Кур'єри нашої компанії щорічно доставляють мантії на церемонії вручення дипломів до ВНЗ багатьох міст України, і Кіровоград не виняток. Якщо ви бажаєте замовити мантії у прокат в Кіровограді, ознайомитися з умовами нашої роботи, цінами і методами доставки. Ви можете оформити замовлення в будь-який університет Кіровограда, зателефонувавши одному з наших менеджерів, серед зазначених нижче. Також ви можете заповнити спеціальну заявку безпосередньо на нашому сайті. Перед оформленням замовлення рекомендуємо уважно ознайомитися з усіма умовами і підібрати необхідний варіант мантії на цій сторінці.

від 250 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Ми зробимо випускний у Кіровограді незабутнім!

Незважаючи на скромні розміри цього старовинного міста, в ньому завжди процвітало якісна вища освіта, яку щорічно отримують сотні студентів. Всі вони не за чутками знають, що випускний – це не просто відповідальна подія. Випускний в університеті повинен запам’ятатися на все життя, тому все слід продумати до самих дрібних деталей. Мантія допомагає не тільки прикрасити цю подію, але й усвідомити всю його важливість, адже надягаючи її, студент розуміє, що він стає на наступний ступінь життєвої сходи та цей крок повинен стати блискучим.

Саме в цьому команда Академсервісу розбирається як ніхто інший! Ми готові надати як мантії для магістрів, так і мантії для бакалаврів або спеціалістів. На ваш вибір будь-яка з них буде виконана в атласі або габардині. У комплекті до мантії вам буде запропонована шапочка-конфедератка і яскравий комір. У нашому асортименті завжди в наявності кілька розмірів і варіантів урочистих костюмів. Для групового замовлення існують спеціальні пропозиції з приємними знижками..

Все, що вам потрібно – підібрати потрібний розмір, матеріал, що сподобався, вида мантії і зв’язатися з нами. Ми підготуємо все належним чином і підвеземо безпосередньо до початку свята в кращому вигляді.

Додаткові послуги у Кіровограді: продаж мантій для випускників магістрів бакалаврів та спеціалістів, та індивідуальне пошиття мантій.