Прокат мантій у Чернігові

Взяти у прокат мантію випускника в Чернігові тепер легко й доступно для кожного університету. Наш випускний сервіс пропонує різні сучасні варіації традиційної мантії. В асортименті Академсервісу™ присутні мантії спеціалістів, магістрів і бакалаврів з використанням різних кольорових рішень і дизайнерських розробок. Дізнатися більше про деталі сервісу і ціни можна за наступним посиланням:

від 250 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Наші мантії здатні перетворити церемонію вручення дипломів в справжнє свято з великою кількістю яскравих фарб. Щоб упевнитися в цьому, пропонуємо Вам почитати відгуки у відповідному розділі від наших випускників. Щоб замовити мантії в Чернігові Ви можете оформити замовлення на відповідній сторінці, або зв’язатися безпосередньо з одним із наших менеджерів за телефонуом.

Прокат мантій Чернігів

Випускного вечора і урочистої церемонії вручення дипломів очікують цілком всі студенти вищих навчальних закладів України. Незважаючи на чудові студентські роки з безліччю яскравих подій, веселощів і приємного проведення часу в компанії однолітків, практично у кожного настає такий період, коли з’являється бажання застосовувати отримані навички і переходити від теорії до практики. Саме це обіцяє нам життя після університету і тому випускний повинен бути не просто гучним, а красивим і незабутнім. Зробити його таким допомагає величезна кількість деталей і однією з них є випускний наряд.

На святкування закінчення навчання, безумовно, дівчата одягають розкішні вечірні сукні, а хлопці класичні костюми, але є й альтернатива – церемонія вручення дипломів може проходити в пишних випускних мантіях. Академсервіс ™ готовий надати Вам манії на прокат ц Чернігові в будь-якій кількості. У нашому асортименті Ви знайдете безліч цікавих моделей і колірних рішень. Крім того, в нашому сервісі можна купити мантію, яка Вам сподобалася, щоб залишити на пам’ять. Якщо Ви бажаєте придбати не стандартний комплект, а оригінальний з власними рішеннями, ми готові пошити мантії під замовлення. При колективному замовленні на групу або цілий потік ми робимо приємні знижки.