Прокат мантій у Черкасах

Прокат мантій в Черкасах тепер доступний для будь-якого університету, завдяки команді Академсервісу™. У нашому арсеналі перебуває велика кількість академічного одягу різних варіантів виконання, колірних добірок і будь-яких розмірів. Ми можемо надати мантії випускника магістра, спеціаліста, бакалавра, а також працівників навчального закладу. Деталі нашої роботи, ціна і способи доставки описані за посиланням нижче:

від 250 грн/деньДетальніше...
Телефони менеджерів
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Ви легко зможете отримати мантії у прокат з нашою допомогою, адже Академсервіс ™ працює для Вашої зручності. Оформити замовлення можна зателефонувавши одному з наших менеджерів по телефону або за допомогою спеціальної форми на цій сторінці. Рекомендуємо уважно ознайомитися з цією сторінкою, де ви зможете знайти відповідь практично на будь-яке питання за даною послугою.

Мантії напрокат в Черкасах

Випускний вечір – одне з найбільш важливий подій у студентському житті. Про це знає кожна людина, яка вже пройшла цей незабутній крок і кожен, кому ще належить до нього дістатися. Тому значне місце віддається підготовці до торжества, оскільки кожна дрібниця може змінити результат і враження від події. Жоден університет України сьогодні не обходиться без випускних мантій на церемонії вручення дипломів, адже це не проста прикраса торжества, а справжня ознака дорослої людини, яка готова до глобальних змін у своєму житті.

Наша фабрика з пошиття академічного одягу пропонує взяти мантії у прокат у Черкасах випускникам будь-якого навчального закладу. Ми володіємо широким асортиментом випускних вбрань і для магістрів, і для спеціалістів, і для бакалаврів. У комплекті ви отримаєте класичну чорну мантію, комір і шапочку конфедератку. Колірні рішення можуть змінюватися з урахуванням ваших уподобань. Для бажаючих зробити колективне замовлення для всієї групи чи потоку, у нас завжди існують спеціальні пропозиції із знижками та подарунками.

Якщо ви бажаєте створити власний образ, не схожий на когось іншого, ми готові запропонувати вам пошиття мантій під замовлення. Деякі різновиди мантій вже готові для продажу, і їх можна купити в нашому інтернет магазині.