Пошиття мантій для випускників у Києві

Церемонії вручення дипломів і проведення випускних в столичних ВНЗ завжди відрізняється особливою урочистістю і розмахом. Як тут обійтися без студентських мантій? Однак пошиття мантій у Києві, як правило, має багато особливостей, до яких ми вже встигли звикнути за довгі роки співпраці з університетами та коледжами Києва. Зв’яжіться з нашими менеджерами, і вони розкажуть вам все наші можливості, умови та ціни.

від 1000 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Пошиття академічних мантій – гідна підготовка до церемонії вручення дипломів

Ви зможете дізнатися більше про пошиття мантій та іншого академічного одягу від компанії «Академсервiс™» просто перейшовши на спеціалізовану сторінку з пошиття. Ми шиємо мантії з різних матеріалів, різних кольорів і в будь-якій кількості. Також, докладніше про індивідуальне виготовлення мантій у Києві Ви можете дізнатись зв’язавшись з нашими менеджерами, вони проконсультують Вас з усіх питань.

Якщо ви хочете зшити мантію для випускного, радимо зробити замовлення завчасно. Ми завжди намагаємося виконати будь-яке побажання в термін і завжди прагнемо встигнути підготувати академічний одяг до дня випускного. Однак в сезон всi ВНЗ по Україні активізуються в підготовці до випуского, який проходить у всіх приблизно в один час. У нас завжди є достатня кількість готових мантій, але якщо ви хочете зшити конфедератку або мантію за індивідуальним фасоном, про це варто подбати заздалегідь.

Пошиття мантій магістра в Києві — складний багатоетапний процес. Хочете ошатні мантії на випускний? Не затягуйте, зв’яжіться з нами прямо зараз і у вас буде якісний академічний одяг на свято.

Можливо, ви також захочете: