Придбати мантії в Тернополі

Придбати випускні мантії в Тернополі відтепер не викликає складності ні одному університетові міста, адже Академсервіс залюбки надає свої послуги кожному замовникові. Ми маємо декілька різноманітних моделей традиційних мантій у своєму асортименті, кожна з яких виконується в усіх найпоширеніших розмірах. Ми відтворюємо традиційність у сучасному прояві фасонів та кольорів. Детальнішу інформацію шукайте на наступній сторінці:

Як модельєри ставляться до виготовлення свого дизайнерського одягу, так і наша фабрика вкладає весь свій досвід та любов у пошиття кожного наряду. Переконатися у цьому вам допоможе галерея наших робіт та фотозвіти з випускних за участі нашого академічного одягу, а також відгуки про сервіс. На будь-яке запитання стосовно даної послуги вам відповість один з наших менеджерів за телефоном:

від 899 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Давайте підтримувати та відновлювати старі традиції — випускні у мантіях

Традиція святкування випускного вечора має давнє минуле, проте урочистість даної події ніколи не ставилася під сумнів. В Україні, як і в цілому світі, університети кожного міста щороку випускають кваліфікованих спеціалістів та магістрів, які впевнено йшли до своєї мети та готові використовувати свої набуті знання на практиці. Саме тому цей день має справити незабутнє враження на випускників та близьких для них людей.

Випускний прийнято розпочинати з урочистої церемонії вручення дипломів, тому до цієї події необхідно підготуватися заздалегідь. Відповідним нарядом до церемонії вважається спеціальний академічний одяг – традиційна чорна мантія, червоний комір та конфедератка. Саме така форма одягу вже багато років виділяє освічених студентів серед іншої молоді, яка тільки напрацьовує свій досвід.

Ми кожного року допомагаємо багатьом випускникам різних вищих навчальних закладів виглядати неперевершено на своїх церемоніях вручення дипломів. Саме тому пропонуємо і вам купити мантії в Тернополі, які обов’язково здивують вас високою якістю та чудовим привабливим виглядом. Важливо зазначити, що цей наряд залишиться з вами на спогад про солодкі студентські роки та веселе святкування випускного.

Якщо ви не бажаєте купувати мантії, пропонуємо вам взяти їх в оренду лише для свого урочистого дня. Також ви можете замовити індивідуальне пошиття мантій, за допомогою якого можна створити свій оригінальний образ.