Купити мантію випускника в Сумах

Магазин мантій «Академсервiс™» в Сумах пропонує Вам купити випускні мантії для магістрів, спеціалістів або бакалаврів. Наш випускний сервіс пропонує якісні мантії для церемоній вручення дипломів по всій Україні. Ціни, умови доставки і різновиди мантій для продажу ви можете подивитися перейшовши за посиланням нижче або зателефонувавши менеджерами. Купити мантії в Сумах можуть не тільки випускники, а й представники університетів – ми працюємо як з роздрібними замовленнями, так і з оптовими. У нашого випускного сервісу є мантії декількох різновидів, кожна з яких має кілька розмірів. Для уточнення деталей і оформлення замовлення на покупку, зв’яжіться з одним з наших менеджерів за телефонами нижче.

від 699 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Магазин академічного одягу в Сумах

Продаж випускних мантій і конфедераток – одна з трьох основних послуг в нашому каталозі мантій. Якщо ви не хочете купувати академічний одяг для себе, або для свого ВНЗ, то в Сумах завжди є можливість замовити прокат мантій випускника.

У нашій фабрики є ще одна послуга – ми можемо зшити мантію випускника по вашим вимогам. Багато університетів воліють індивідуальний пошив покупці мантій, т. К. В цьому випадку ми можемо виготовити комплекти в точності до їх побажань: будь-яка тканина, будь-які кольори, будь-який фасон мантії і вид конфедератки (шапочки).

Однак же, якщо вам підходить один з комплектів в магазині мантій в Сумах, то сміливо зв’язуйтеся з менеджерами компанії, і оформляйте замовлення прямо зараз. Ми постараємося підібрати для вас оптимальні умови, а можливо і зможемо дати якісь знижки.