Придбати мантію випускника у Львові

«Академсервiс™» тривало і успішно працює по всій території України, у тому числі у Львові. Ми надаємо академічний одяг випускникам львівських вузів в найкоротші терміни. Якщо ви магістр, спеціаліст або бакалавр і бажаєте купити мантію у Львові — просто перейдіть за посиланням і дізнайтеся більше про існуючі акції та знижки при замовленні мантій.

від 899 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Академічні мантії для випускників у Львові

Львів. Це місто України прекрасне у всіх своїх проявах. Середньовічна, європейська архітектура і особливі традиції місцевих жителів склалися тут в багатогранну і неповторну мозаїку культурної спадщини українців. Але незважаючи на удаваний консерватизм, жителі Львова, в тому числі і студенти, відкриті до всіх нових віянь культури і моди світового рівня.

Традиція одягати академічну мантію на випускний, в Україні з’явилася зовсім нещодавно і довгий час, в зв’язку з не великою популярністю, була поширена усього в декількох містах. Одним з перших і був Львів. Мантія випускника тут – це данина багатій університетської історії міста і дуже багато студентів ВНЗ іншого святкового костюма собі і уявити не можуть. А купити мантію магістрів у Львові, завдяки нашому сервісу, так само просто, як в Києві чи Харкові. Якщо ж потреби в придбанні всього комплекту академічної одягу немає, студент завжди може купити конфедератку, а мантію взяти напрокат.

Працюючи зі львівськими партнерськими вузами, ми помітили, що місцеві випускники вкрай дбайливо ставляться до академічного одяга. Немов розуміють, який це нелегкий і відповідальний труд – виготовлення мантій. «Академсервiс™» працює на всій території України, але таке знакове відношення ми помічаємо не скрізь. І кожен раз, приїжджаючи сюди ми переймаємося особливою повагою до наших клієнтів і партнерам.

Чи не хочете купувати академічну одяг? Наші мантії випускників можна орендувати або зшити за індивідуальним замовленням.