Придбати мантію випускника у Івано-Франківську

Щоб назавжди запам’ятати урочисту церемонію вручення ваших дипломів, пропонуємо придбати мантії у Івано-Франківську та розфарбувати такий визначний день. У своєму асортименті Академсервіс має різні варіанти розмірів та моделей. Ми надаємо повний комплект академічного одягу, в який входить чорна мантія, кольоровий комір та конфедератка. Висока якість продукції та роботи сервісу — наш головний супутник, в чому ви можете переконатися, прочитавши відгуки про нас від попередніх замовників. Також пропонуємо вам переглянути фотозвіти з минулих випускних з мантіями від Академсервісу у блозі. Наші менеджери готові поспілкуватися з вами по телефону та дати відповіді на будь-які запитання.

від 899 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Випускники, які одягаються у чорні мантії та конфедератки беззаперечно залишають найбільше враження на урочистих церемоніях. Адже їх яскраві кольори та щасливі посмішки виділяються на фоні сірого міста, випромінюючі радісну новину про закінчення важливого життєвого етапу. Академічний одяг – це не тільки ефектний спосіб заявити про свій новий статус, а ще й чудова можливість назавжди залишити у своєму житті приємні спогади про безтурботні студентські роки, адже мантія залишається з вами як сувенір.

Академсервіс добре розуміється на своїй продукції, тому що працює у сфері створення академічного одягу багато років. Маючи великий досвід з виробництва мантій, ми з кожним разом удосконалюємо наші навички та створюємо вироби високої якості. Продаж мантій в Івано-Франківську – не єдиний наш напрямок. Ми також готові надати кожну мантію в оренду. Таким чином ви зможете максимально зекономити кошти, отримавши неперевершені емоції від майбутніх ефектний фотокарток. Проте придбання мантій все ж має значну перевагу – наряди залишаються з вами на все життя і ви у будь-яку мить зможете нагадати собі про визначну подію.

Окрім цього тим, хто не бажає купувати стандартний комплект академічного одягу у Івано-Франківську, ми пропонуємо пошити його на замовлення за допомогою нашої фабрики, щоб створити унікальний образ.