Купити мантії випускників в Чернівцях

Придбати мантії в Чернівцях сьогодні не становить проблеми, адже Академсервіс має можливість працювати з університетами у будь-якому куточкові України. Ви засяєте на своєму випускному сонячним блиском, що обов’язково відрізнить вас проміж звичайних випускників. У нашому арсеналі є випускні мантії бакалаврів, магістрів, спеціалістів різного фасону та кольору. Особливість нашої фабрики з шиття мантій у тому, що ми дбайливо ставимося до кожної мініатюрної деталі. Наша задача – створити не просто комфортний урочистий наряд, а естетично привабливу річ високої якості. Щоб переконатися у відповідальності нашого сервісу, Ви можете почитати відгуки від колишніх замовників. На будь-яке питання стосовно даної послуги Вам завжди відповість один з наших менеджерів по телефону.

від 899 грнДетальніше...
Телефони менеджерів:
+38 (099) 491 66 84   /    +38 (093) 253-28-53   /    +38 (098) 896-70-93

Кілька слів про історію мантій

Багато часу пройшло з того самого дня як мантія вперше з’явилася у гардеробі людини. Почалося все у далекому Середньовіччі, у ті нелегкі часи пошуку людини як особистості, несхожої на інші. Саме тоді виникла необхідність відрізняти освічених людей, які навчалися у духовних семінаріях, від простолюду, що не мам достатніх знань для шляхетних справ. Тому саме мантія, як легкий спосіб виділитися, була введена у вищих навчальних закладах в якості щоденного вбрання. Цікаво, що навіть сьогодні деякі старовинні університети світу і досі зберегли цю надзвичайну традицію. Проте, щодо нашої країни, то мантії у навчальних закладах одягаються лише на урочисте вручення довгоочікуваного документу для кожного студента – диплома. Таким чином кожен випускник має гарну можливість заявити про своє успішне майбутнє, яке чекає його далі на життєвому шляху. Почитайте трохи більше про історію мантій.

Академсервіс створений спеціально для того, щоб ви могли купити мантії у Чернівцях у будь-яку пору року та у необхідній кількості. Ми надаємо повний випускний набір, який включає в себе не тільки чорну мантію, а й кольоровий комір і конфедератку. Якщо Ви не бажаєте купувати набір, то його можна взяти в оренду. Окрім цього для створення унікального образу наша фабрика готова пошити разом з вами мантію на замовлення.